V-Gen Rescue 4GB DDR4 2666Mhz PC4-21300 LONGDIMM Memory RAM
Rp538.000
Ketersediaan: Stok 2
SKU:VG D4 403
Deskripsi
Dimensi : 130mm x 30mm x 2mm
Kecepatan : 2666Mhz
Chipset : V-GeN Rescue
Slot : DIMM 288 Pin
Type : Unbuffered
Voltage : 1.2V